اتاق تعاون ایران

فول فت سویا منبع عالی انرژی و پروتئین با کیفیت و آمینو اسیدهای ضروری جهت تغذیه گاو شیری و دام های پرواری و مناسب جهت استفاده در همه گونه های جیره و بر مبنای علوفه ای گوناگون است که فرآیند نوینی در صنعت خوراک دام و طیور محسوب می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران، سولماز دهقانی مدیرعامل شرکت تعاونی آویژه دانه پارس با ظرفیت تولید۵۰ هزار تن در سال، می گوید: فول فت سویا محصول جدیدی در جیره دام و برای افزایش بهره بری و تولید شیر و افزایش باروری گاوهای شیری است. به گفته این تعاونگر، فرآیند تولید این محصول جدید بوده و تنها ۱۷ شرکت در کشور این محصول را تولید می کنند. به گفته دهقانی، محصولات این شرکت به ۱۲ استان توزیع می شود.

بررسی ها نشان می دهد، این ماده غذایی به عنوان یک منبع عالی جهت تامین پروتئین عبوری (Bypass Protein) و چربی محافظت شده (Protected Fat) در جیره دام محسوب می شود. هم چنین موجب افزایش تولید شیر و چربی شیر می شود.

فول فت سویا محتوی چربی حاوی ۱ تا ۳درصد فسفولیپید و بیش از ۵۰درصد لینولئیک اسید است که موجب بهبود متابولیسم چربی ها و افزایش غذایی جیره و بهبود وضعیت تولید مثلی و کاهش کیست های تخمدانی در گاو شیری می شود. همچنین فول فت سویا موجب ارتقاء سطح سلامت دام به واسطه ایزوفلاون ها، تکوفرول ها و سایر مواد آنتی اکسیدان طبیعی می شود.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی

The 12th International Exhibition Of Livestock and Poultry, Aquatic Animals, Veterinary And Veterinary Medicine.


دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی با هدف اطلاع رسانی به دامداران گرامی در زمینه جدید ترین متُد تغذیه دام و طیور و آبزیان برگزار خواهد شد.
ضمنا شرکت شادزی پاسارگاد از تمامی شرکت های همکار و دامداران گرامی جهت بازدید از قرفه این شرکت در سالن نرگس دعوت به عمل می آورد.
زمان برگزاری: 21 لغایت 24 اردیبهشت 95
ساعت 15:30 الی 21:30

مکان: شیراز- شهرک گلستان-محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس

  دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان،دامپزشکی و داروهای دامی از 21 لغایت 24 اردیبهشت ماه سال 95 با حضور شرکت خوراک دام شادزی پاسارگاد  برگزار گردید.  شرکت شادزی پاسارگاد توانست طی مذاکراتی با شرکت های بین المللی به توافق های مناسبی جهت تامین مواد اولیه وافزودنی های مورد نیاز جهت تولید خوراک با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر برسد. ارتباط و هم اندیشی محکمتر میان اساتید دانشگاهی و شرکت شادزی پاسارگاد گام موثری در جهت ارتقا کیفیت محصولات این برند و راه اندازی خط تولید جدید در صنعت خوراک دام میباشد که برگزاری این نمایشگاه سهم موثری در این مهم داشته  است.

حضور نمایندگان مجلس در این نمایشگاه گواه بر حمایت دولت از بخش تولید در سال 95 بوده و باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه بیشتر در صنعتگران بوده است. امید است با اتکا به قدرت خداوند منان و کار و تلاش خانواده شادزی پاسارگاد، این شرکت در سال جاری بتواند اقدامات موثرتری در جهت پیشبرد اهداف خود بردارد.

photo 2016 05 14 11 54 qq

 

 

 

 

 

 

 

 

 

راه اندازی تولید خوراک اسب

تولید خوراک اسب با نام تجاری فارما به صورت آجیلی توسط شرکت شادزی پاسارگاد در دست اجرا می باشد. این شرکت خوراک اسب های مختلف از جمله اسب های مسابقه پرش، استقامت و سرعت، مادیان آبستن و مادیان شیری و... در برنامه تولید دارد.

به محض شروع فروش در بخش محصولات سایت جزییات خوراک ها قابل مشاهده خواهد بود.