دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی

The 12th International Exhibition Of Livestock and Poultry, Aquatic Animals, Veterinary And Veterinary Medicine.


دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی با هدف اطلاع رسانی به دامداران گرامی در زمینه جدید ترین متُد تغذیه دام و طیور و آبزیان برگزار خواهد شد.
ضمنا شرکت شادزی پاسارگاد از تمامی شرکت های همکار و دامداران گرامی جهت بازدید از قرفه این شرکت در سالن نرگس دعوت به عمل می آورد.
زمان برگزاری: 21 لغایت 24 اردیبهشت 95
ساعت 15:30 الی 21:30

مکان: شیراز- شهرک گلستان-محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس

راه اندازی تولید خوراک اسب

تولید خوراک اسب با نام تجاری فارما به صورت آجیلی توسط شرکت شادزی پاسارگاد در دست اجرا می باشد. این شرکت خوراک اسب های مختلف از جمله اسب های مسابقه پرش، استقامت و سرعت، مادیان آبستن و مادیان شیری و... در برنامه تولید دارد.

به محض شروع فروش در بخش محصولات سایت جزییات خوراک ها قابل مشاهده خواهد بود.

  دوازدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور، آبزیان،دامپزشکی و داروهای دامی از 21 لغایت 24 اردیبهشت ماه سال 95 با حضور شرکت خوراک دام شادزی پاسارگاد  برگزار گردید.  شرکت شادزی پاسارگاد توانست طی مذاکراتی با شرکت های بین المللی به توافق های مناسبی جهت تامین مواد اولیه وافزودنی های مورد نیاز جهت تولید خوراک با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر برسد. ارتباط و هم اندیشی محکمتر میان اساتید دانشگاهی و شرکت شادزی پاسارگاد گام موثری در جهت ارتقا کیفیت محصولات این برند و راه اندازی خط تولید جدید در صنعت خوراک دام میباشد که برگزاری این نمایشگاه سهم موثری در این مهم داشته  است.

حضور نمایندگان مجلس در این نمایشگاه گواه بر حمایت دولت از بخش تولید در سال 95 بوده و باعث دلگرمی و ایجاد انگیزه بیشتر در صنعتگران بوده است. امید است با اتکا به قدرت خداوند منان و کار و تلاش خانواده شادزی پاسارگاد، این شرکت در سال جاری بتواند اقدامات موثرتری در جهت پیشبرد اهداف خود بردارد.

photo 2016 05 14 11 54 qq